LED display 17.3'' AUO B173HAN03.0 1920x1080 Mate 40 Pines 120Hz
Código PCXeon: 40894
Marca: Chimei InnoLux | Part Number: B173HAN03.0
Estado: Nuevo | EAN: 0610373886301
Portes gratis
Delivery in 24H
On stock
On stock
Producto Original
Size: 17.3" WideScreen pulses. Resolution: FHD (FHD)1920x1080) . Surface type: Mate. Type of background light: LED. Video connector: 40 pins EDP. Amount: upper and lower supports. Frequency: 120Hz.
Part Number : B173HAN03.0 .
*** WE SEND STOCK SEGONE MODEL, FIRST MARKS AND 100% COMPATIBLE.